Oferta dla biur podróży

Jako przewodnik warszawski oferuję atrakcyjne zwiedzanie Warszawy!

Zapraszam do współpracy Biura Podróży! Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie i po warszawskich Muzeach. Oprowadzam wycieczki po Warszawie w języku polskim, hiszpańskim i angielskim. Posiadam uprawnienia do oprowadzania po Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Mam również zdany egzamin znajomości wnętrz Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, ukończone kursy w Muzeum Chopina i Muzeum Katyńskim, wszystkich oddziałach Muzeum Niepodległości, Łazienkach Królewskich. Specjalizuję się w tematyce żydowskiej.

Zaświadczenia.

Oprowadzam po Pałacu na Wyspie, jestem przewodnikiem po Warszawie Chopina i Traktem Pamięci Męczeństwa i Walki Żydów. Organizuję też Wycieczki warszawskim szlakiem Jana Pawła II i śladami powstania warszawskiego.

Na państwa życzenie mogę zorganizować wycieczkę szkolną po Warszawie, grę miejską lub przygotować indywidualny program tematyczny zwiedzania Warszawy.

Stałym klientom oferuję zniżki!

Skontaktuj się ze mną.

15 listopada 2016 r. odbyłam całodniowe szkolenie dla przewodników, które dotyczyło pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Zostało zorganizowane prze Muzeum POLIN, a szkolenie poprowadziła Prezeska Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną dr Monika Zima-Parjaszewska.